The Blend by Chivas

Vítejte na stránce TheBlend.cz,

na které se můžete seznámit s obsahem workshopů The Blend – namíchejte si svou skotskou whisky a přehledem termínů s možností nákupu vstupenek.

Obsah publikovaný na této stránce je určený pouze osobám starším 18 let.

Jste starší 18 let?

Ano Ne


OBJEVTE SVĚT MÍCHÁNÍ WHISKY
SPOLEČNÉ ZÁŽITKY BUDUJÍ VZTAHY

Hledáte neotřelý a skutečně prémiový zážitek pro své významné klienty či originální teambuildingovou aktivitu pro své kolegy a kolegyně? Pozvěte je na workshop The Blend. Možná si říkáte, že téma whisky nemůže být zábavné a atraktivní pro každého. Dovolte nám ujistit Vás, že ano!
The Blend proběhl již více než stokrát a velmi nás těší, že každý z účastníků hodnotil workshop velmi pozitivně a navíc převažují reakce, které jsou formulovány v superlativech! Naši hosté oceňují zábavnou formu, při níž si vyzkouší míchat whisky a na závěr si svůj vlastní whisky blend odnesou domů.
Program osloví nejen milovníky whisky, ale i všechny muže a ženy, kteří prahnou po nových zážitcích, rádi se dozvídají nové informace a objevují chutě.

CO VÁS ČEKÁ BĚHEM WORKSHOPU THE BLEND

Přivítání a networking
Pro hosty bude připraven welcome drink (Chivas Regal Highball) a tematické občerstvení (konfitovaná kachní prsa ve whisky The Glenlivet 12 YO).

Workshop The Blend
Během 1,5 hodinového programu se pod vedením jednoho z největších odborníků na whisky v ČR Zdeňka Kortiše hosté seznámí s výrobou a historií skotské whisky, ochutnají osm vzorků superprémiových whisky včetně single malt a namíchají si vlastní blend, kterým se doma mohou pochlubit.

Závěr a rozloučení
Na závěr bude pro hosty připravena sklenička exkluzivní whisky The Glenlivet 15 YO, při jejímž vychutnávání mohou sdílet zážitky z workshopu či si neformálně popovídat mezi sebou nebo s ambasadorem, který je večerem provázel.

CO VÁS JISTĚ ZAJÍMÁ

Kde se workshop The Blend bude konat?
V prostorách Vaší společnosti nebo na Vámi vybraném místě (hotel, restaurace atd.). Pokud nemáte vhodné místo, můžeme Vám nabídnout naše prostory ve společnosti Jan Becher Pernod Ricard v Praze 7 zdarma.

Kolik bude tento program stát?
Pro akce do 20ti osob máme stanovenou paušální částku 26 000 Kč bez DPH v místě konání do 50 km od Prahy. Pro vzdálenější lokace bude nutné připočítat dopravu dle dané vzdálenosit.

Co částka 26 000 Kč zahrnuje?
Organizaci celého večera včetně odborného výkladu, přivítání hosteskou a welcome drink, tematické občerstvení, osm vzorků whisky pro degustaci na účastníka, 10 cl vlastního blendu v lahvičce pro každého hosta, dopravu do 50 km od Prahy.

REFERENCE

„Hravé, edukativní, skvělý zážitek i pro dámy. Míchání whisky je zábavné.“ Mirka Kverková, prezidentka Ladies Whisky Club
„Na zážitku The Blend jsem byl již dvakrát. Velmi zábavnou formou člověk získá spoustu informací o práci master blenderů. Dozví se víc o jednotlivých whisky, ze kterých je blend, o vlivu každé z nich na výsledný produkt. Když si pak sám vyzkouší svůj blend, může si hrát s poměry, chutí, určitě odchází spokojený a plný nejenom zážitků. Skvělý počin.“ Tomáš Pavlůsek, provozovatel čerpacích stanic Shell
„Fantastická směs poznání, zábavy i samotné práce. Večer, který stojí za zopakování.“ Petr Gavlík, restaurace Entrée
„Velmi povedený koncept, který umí zábavnou formou podat začátečníkům informace o whisky, palírnách, historii a o míchání whisky, díky kterému se tento nápoj stal celosvětovým fenoménem. Zároveň si ale užijí i zkušenější znalci a mohou prověřit svoje schopnosti při míchání ideálního vlastního blendu. Skvělá akce, kterou lze navštěvovat i opakovaně a pokaždé bude jiná.“ Jiří Šinogl, podcast Whisky Essence

V případě zájmu o zorganizování tohoto workshopu se neváhejte obrátit na mail info@theblend.cz nebo přímo na našeho kolegu Karla Čeňka:
Karel.cenek@pernod-ricard.com
+420 724 500 009

KONTAKTUJTE NÁS